inprof.ee INTERNETIPOE KASUTUSTINGIMUSED

Alljärgnevate kasutustingimustega nõustumine on eelduseks inprof.ee internetipoest ostmisel. Anname Sinu teenindamisel endast parima, lähtudes Tarbijakaitseameti koostatud juhendist.

KASUTAJAKS REGISTREERUMINE

Käesolevaga inprof.ee kasutaja (edaspidi KASUTAJA) kinnitab, et on esitanud oma õiged isikuandmed ning on nõus internetipoe inprof.ee kasutustingimustega. KASUTAJA identifitseeritakse kasutajanime ja salasõnaga. KASUTAJA registreerimisel sisestatud kasutajanimi ja salasõna on konfidentsiaalsed. KASUTAJA vastutab kõigi tellimuste eest, mis on saadetud inprof.ee -le, kaasaarvatud KASUTAJA kasutajanime ja salasõna avalikuks tulemisega seotud juhtudel.
 • Registreerumiseks vajuta nupule “REGISTREERI”
 • Täida nõutud väljad
 • Vajuta nupule “Salvesta”
 • Kui oled juba registreerunud kasutaja, kuid unustanud parooli, vajuta nupule “Unustasin parooli?”, kirjuta lahtrisse oma e-mail, mille sisestasid registreerimisel. Sinu e-maili aadressile saadetakse link, mille kaudu on võimalik seadistada uus parool.
 • Kui soovid muuta oma kontaktandmeid, vajuta nupule “Minu konto”

KUIDAS OSTA?

 • Tellimiseks valige sobiv toode või tooted, vastavate valikute olemasolul värv ja suurus ning vajuge nupule “LISA KORVI”. Ostukorvi (paremal üleval) sisu on nähtav, kui vajutate sellele.
 • Kui tooted valitud, sisenege ostukorvi lehele, vajutades nuppu “VAATA OSTUKORVI”. Ostukorvi lehel on näha kõik valitud tooted. Siin saab muuta toodete koguseid ja vajadusel eemaldada toode ostukorvist. Lisaks on võimalus kasutada allahindluskoodi või kinkekaardi numbrit, kui see on olemas.
 • Ostukorvi lehel on samuti võimalik arvutada läbi erinevate transpordiviiside täpsed maksumused ning valida endale sobivaim.
 • Kui ostukorvi sisu vastab Teie soovile, sisenege tellimuse vormistamise lehele, vajutades nuppu „MINE MAKSMA“.
 • Tellimust vormistades täitke aadressväljad, valige sobiv tarne- ja makseviis.
 • Vajutades „ESITA TELLIMUS“ suunatakse Teid valitud panga lehele. Peale tellimuse eest tasumist vajutage kindlasti „Tagasi kaupmehe juurde“.
 • NB! Juhul, kui Teie tellimuse esitamine mingitel põhjustel katkeb, suunatakse Teid tagasi eeltäidetud ostukorvi.
Kauba ostu-müügileping loetakse sõlmituks peale tellimuse esitamist ja tellimuse kinnituse saamist müüja poolt. Tellimuse kinnitus saadetakse e-postiga.

MAKSEVIISID

inprof.ee veebipoes saab tasuta järgnevate makseviisidega: Swedbank, SEB Pank, Danske Bank, LHV Pank, Luminor, COOP Pank ja krediitkaart.
Tasumine toimub EURODES.

Pangalingid

Kiire ja turvaline viis e-poes tasumiseks on pangalingi kaudu. Pangalingi kaudu maksmisel suunatakse Teid peale tellimuse vormistamist Teie poolt valitud internetipanka. Teile kuvatakse eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas summa, mis tasumisele kuulub. Kinnitage makse ning vajutage seejärel nupule “Tagasi kaupmehe juurde”.

Krediitkaart

inprof.ee aktsepteerib Visa (Verified by Visa) ja Mastercardi (Securecode) krediitkaarte. Makse sooritamiseks on vaja sisestada pangakaardi andmed.

Sooduskood või kinkekaart

Soodustuse rakendamiseks või kinkekaardi kasutamiseks sisestage ostukorvis väljale „KUPONGI KOOD“ oma unikaalne kood ning vajutage nupule “KASUTA KUPONGI”.

TAGANEMISÕIGUS

Kaupa on võimalik 14 päeva jooksul tagastada, kui:
1. Kaup ei vasta tellitule
2. Kaup on praak
Vastavalt Võlaõigusseaduse §56 on tarbijal õigus sidevahendi abil sõlmitud lepingust taganeda põhjust avaldamata 14 päeva jooksul. Taganemistähtaeg lõpeb 14 päeva möödumisel alates päevast, mil kaup on jõudnud tarbijani. Tagastamisõigus puudub kaubal, mis on valmistatud arvestades lepingupooleks oleva tarbija isiklikke vajadusi või mis on valmistatud tarbija esitatud tingimuste kohaselt st. spetsiaalselt Teie jaoks.

Taganemisõiguse kasutamise tingimused

Taganemisõiguse kasutamise tähtajast kinnipidamiseks piisab, kui saadate teate taganemisõiguse kasutamise kohta ära enne taganemistähtaja lõppu. Kindlasti säilita avalduse koopia kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis (nt. e-mail), sest lepingust taganemist tõendab tarbija (VÕS §56 lg 2).
1.Taganemisõiguse kasutamiseks Inprof e-poes teavitage meid oma otsusest taganeda kõnesolevast lepingust ühemõttelise avaldusega e-posti aadressil info@inprof.ee 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Avalduses kindlasti märkida ära järgmine info: nimi, tagastatava toote nimetus ning tellimuse number. Kauba tagastuslehele palume märkida tagastamise põhjuse – nii saame tulevikus paremini oma tellijate soove arvestada ning võimalikke probleeme vältida.
Seejärel võtame Teiega ühendust ning täpsustame tagastamisaja, -koha ja -viisi. Pange tähele, et kauba peab tarbija müüjale tagastama hiljemalt 14 päeva jooksul taganemisavalduse tegemisest (VÕS §56 lg 1).
2. Toote eest tasutud summa, koos kättetoimetamiskuludega (välja arvatud täiendavad kulud, mis tulenevad Teie valitud kättetoimetamise viisist, mis erineb meie pakutud kõige odavamast tavapärasest kättetoimetamise viisist), tagastame viivitamata, kuid hiljemalt 14 päeva möödumisel alates päevast, mil saame teada Teie otsusest kõnesolevast lepingust taganeda. Teeme nimetatud tagasimaksed, kasutades sama makseviisi, mida kasutasite makse tegemiseks, välja arvatud juhul, kui olete sõnaselgelt andnud nõusoleku teistsuguse makseviisi kasutamiseks; igal juhul ei kaasne Teile sellise maksete tagastamisega teenustasu ega muud kulu. Inprof jätab endale õiguse keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni oleme lepingu esemeks oleva asja tagasi .
Tähelepanu! Kauba tagastamine toimub kliendi kulul!
Tarbija võib tootega tutvumiseks kasutada seda viisil, mis on vajalik toote olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Selleks peaks tarbija käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks tavapäraselt seda teha poes (VÕS §56 lg 4).
Palume meeles pidada, et tagastatud kaup ei tohi olla rikutud, kantud, tooted tuleb tagastada originaalpakendis, puhta ning uuena. Samuti peavad tagastatavatel asjadel olema küljes sildid, pakend ei tohi olla lõhutud. Kui saadate meile tagasi mittenõuetekohaselt hoitud toote, ei kuulu see tagasimaksmisele.

TURVALISUS JA ANDMEKAITSE

Kõiki meie e-poe külastamise ja ostude sooritamisega seoses teatavaks saanud isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Kogume ja kasutame üksnes neid kliendi andmeid, mis on vajalikud tellimuste täitmiseks ja kliendisuhete hoidmiseks.
Sellised andmed on:
 • kliendi ees- ja perekonnanimi
 • postiaadress
 • e-kirjade aadress
 • telefoninumber
 • inprof.ee e-poest sooritatud ostude ajalugu
Me ei avalda oma klientide andmeid kolmandatele osapooltele, välja arvatud juhul, kui see on vajalik tellimuse täitmiseks või kui seadus selleks kohustab. Soovi korral on kliendil õigus nõuda oma andmete kustutamist meie e-poe andmebaasist.
Inprof.ee on isikuandmete vastutav töötleja. Edastame maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

MUU

Toodete pildid on illustratiivse tähendusega.
Piltide kopeerimine ja kasutamine eeldab originaali autori nõusolekut.
Kõik internetipoes Inprof.ee toodud hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.